Samo napred radio KM ! Muzika i emisije su vam super.
Marija
06.04.2017 01:37
``Noć balada‚‚ je super fora. Bravo. Kada će opet ? Pozdrav. Marija. K.M.
Zivan
31.03.2017 13:40
Od kada je Radio BGD u emisiji ``Karavan`` poceo da pusta najgore novokomponovane narodnjake, ja slusam u tom periodu posle 2 vasu emisiju narodne muzike od kada ste na internetu . Svaka cast.Sve najbolje u radu !Zivan. Arilje.
Dragan
30.03.2017 21:33
Veliki pozdrav iz Zagreba Dobar radio daleko se cuje
Bojana
07.03.2017 16:42
Zar ovako dobar radio jos negde postoji? Vraca me u vreme kad se radio voleo, slusao, kad je bio sve...pravi radio, dobra muzika i dnevna doza informacija, svaka vam cast!
Mihajlo
05.03.2017 19:15
Ne mogu da verujem da sam na vasem radiju cuo nove Stonese, Stinga, Bon Jovia....!!!! Bravo ,bravo,bravo !!! Pozdrav svima iz Raske.Billy.
Radio Kosovska Mitrovica sever
03.03.2017 20:42
Hvala svima na podrsci ! Ispunicemo vasa ocekivanja i napredovati zbog vas. Vas radio 35 godina. Posetite i nasu stranu i procitajte najnovije vesti s Kosova i Metohije. Pisite nam !
www.radiomitrovicasever.com
Radomir
02.03.2017 19:56
Nisam znao za vas radio.Danas slusam skoro ceo dan od podneva.Odlican info program ,jos bolja muzika. Sve najbolje u daljem radu !Rade Antena, Bor.
Milica
13.02.2017 17:28
Vi ste jedini radio koji odaje pocast preminulim umetnicima u svojim emisijama, svaka cast . sada sam slusala ``radio secanja``,bilo o Al Zerou, a slusala sam i o M.Jevremovicu, Dz. Majklu. Secam se da ste imali i o Tossi,Kemalu,Lazi, Ccobiju....Pozdrav za sve u radio stanici. Milica. K. Mitrovica
Samir
08.02.2017 16:33
Pozdrav svima u radiju iz Norveske . Slusamo vas u Lotenu.Bravo za vas.Samir.
Adrijana
07.02.2017 21:11
Moj favorit emisija Radio secanja, koja se emituje od 16 casova....evergreen...putovanje kroz vreme...
Astor Pavlica
06.02.2017 21:13
Veliki pozdrav za radio Kosovska Mitrovica!Slusamo Vas!
Zoran
06.02.2017 17:50
Bravo za muziku!
Dragana
06.02.2017 17:17
Ovo je jedan dobar radio! Uzivam slusajuci vas, Bravo.